MAGICOVÝ LETNÍ DĚTSKÝ TÁBOR BLATNICE
DOMŮ - MLT BLATNICE 2013 - TÁBOŘIŠTĚ - KONTAKT
Blatnice je v krásné přírodě kousek od Mladé Vožice. Je ideální pro sportovní soustředění, rodinnou rekreaci a pobyty přátel všeho věku.

Ubytování:
Bydlí se v chatkách. Větší chatky jsou pohodlně pro čtyři dospělé, menší chatky pro dva dospělé nebo blíže neurčený počet dětí. V chatkách je zavedená elektřina, ale jen z nízkonapěťového rozvodu (12 V). V hlavní budově jsou dvě jídelny, pánské a dámské umývárny s teplou vodou a bar s občerstvením. Záchody jsou dvojí – v hlavní budově jsou ekologické záchody značky Separett a v lese jsou klasické suché záchody, nově stavěné na sezónu 2010.

Vybavení:
K dispozici jsou čtyři hřistě. Jedno větší, s trávou, ideální na fotbal (branky jsou, menší i větší). Na druhém je antuka a dá se na něm hrát tenis, nohejbal nebo volejbal (síť je). Třetí hřiště je na basketbal, s povrchem z hrubého písku, a čtvrté hřiště je travnaté hřiště na badminton. Dále je k dispozici petanque, šipky a stůl na stolní tenis. Přímo v areálu je molo a vstup do rybníka (volně k mání jsou dvě kánoe, jeden kajak a jedna pramice).